Blog Aracı Sosyal İçerik Platformu’na Bir Çok Özellik Ekledi

Blog Aracı Sosyal İçerik Platformu’na Bir Çok Özellik Ekledi

Bu yılda yine herkes zamanının büyük bir kısmını evlerinde dijital platformlar üzerinde zaman geçirerek değerlendirdi. En çok tercih edilen siteler haber siteleri ve sosyal medya siteleri olsa da blog yazıları okuyan insanların sayısı da oldukça fazla. Blog Aracı bir çok insanın işte o blog yazıları okuduğu dijital medya platformlarından biri.

Gördüğü ilgi ve aldığı geri bildirimlerle platformu daha aktif ve daha interaktif bir hale dönüştüren Blog Aracı sosyal içerik platformu 3. büyük güncellemesini yaptı ve platformda ciddi değişiklikler yarattı. İlk güncellemeyi 2020 yılında üyelik özelliği ile yapan Blog Aracı 2021 yılında bu üyelerin blog yazmasına olanak tanıdı. 2022 yılında yapmış olduğu güncellemede ise artık bir çok şeyi mümkün kılıyor.

Zamanla değişimi sadece tasarımsal olmayan bu site altyapı konusunda da çok hızlı ve güvenilir. Şuan toplamda 1000’in üzerinde yazara sahip olan platformda 5 bini aşkın içerik bulunmaktadır. Bu içerikler özellikle Türkiye’de eşine çok fazla rastlayamayacağınız kaliteli içerikler. İyi bir yazar ve editör ekibine sahip olan Blog Aracı editör ekibini daha fazla büyütmek için fazlaca mesai harcıyor.

Blog Aracı’na Yeni Eklenen Özellikler

Blog Aracı sosyal içerik platformu sitesi yeni bir güncelleme yayınladı ve tasarımda ciddi değişiklikler yaptığını görebiliyoruz. Tabii bunun yanı sıra kullanıcı bakımından bir çok yenilik bulunmakta. Blog Aracı ile artık her türlü içeriği kolaylıkla hazırlayabilecek, harike listeler oluşturabileceksiniz. Kısaca eklenilen yeni özelliklere bir göz atacak olursak;

8 farklı içerik türü, 28 farklı kategori, story yayınlama, özel mesajlaşma, konu, kategori ve etiket takibi. Bu özellikler gerçekten beklenen ve platformun ne kadar geliştiğini gösteren en önemli detaylardan birisi. Bunun yanı sıra artık içerik oluşturan kullanıcılar içeriklerinizi yarıda bırakıp daha sonra yazmaya devam edebilecekler.

İlerleyen dönemlerde kullanıcılar bu durum nasıl karşılayacak ilgi ve kullanıcı sayısına ne kadar etki edecek hep beraber göreceğiz. Blog Aracı’na dair merak ettiğini her şey için platformu ziyaret edip göz atabilirsiniz. Ayrıca yapılan güncellemeye dair detayları Blog Aracı bağlantısı aracılığıyla görebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Ücretiz Firma Ekle

Ücretiz Firma Ekle

Valorant Hileleri

Valorant Hileleri

En Güvenilir Oyun Hile Satışları

En Güvenilir Oyun Hile Satışları

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir