Harpuşta Dış Cephe Uygulamaları

Harpuşta Dış Cephe Uygulamaları

Harpuşta dış cephe uygulamaları görsel açıdan bakıldığında maksimum keyifli bir duvar sistemleri demektir. Dekorasyon firmamızın en iyi ürün ve uygulama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Harpuşta dış cephe uygulamaları denince akla duvarlardaki üst bölümler düşünülebilir. Duvar kenarlarının üzerine geçirilen bu işlemlerde çatıdaki ve genel alanlardaki duvar üst kısımları kullanılmaktadır.

Harpuşta Dış Cephe Nedir?

Harpuşta dış cephe uygulamaları bir alanda maksimum düzeyde duvar üst kaplaması sağlar. Duvarların dikine olan kısımlarının tepesini bu malzeme ile kaplamak görsel açıdan çok büyük avantaj sağlamaktadır. Strafor duvar paneli gibi uygulamalarla harpuşta arasında fark vardır. Duvar paneli duvarın kendisine uygulanmaktadır. Harpuştalar ise duvarın üst bölümünde bulunmaktadır. Tüm uygulamalarımız titizlikle devam etmektedir.

  • Harpuşta detayı gri metalik, siyah renklerde olabilir. Çeşitleri bakımından söve uygulamalarından daha farklıdır. Söve türleri pencerelerin ve çerçevelerin üst bölümlerine daha kıvrımlı bir şekilde uygulanmaktadır. Sanatsal katkıları dekorasyonda daha da fazladır.

  • Harpuşta tuğlalarda ise tuğlalarla örülü bir sistemin üzerinde beton görüntü oluşur. Yine dekorasyon amacı vardır, ancak küçük bir çatı olarak da kullanılmaktadır. Yani birikmelerin engellenmesinde belirgin bir artı bulabilirsiniz.

Harpuşta Dış Cephe Fiyatları

Isı yalıtımı fiyatlarında harpuşta uygulamalarının sayısı uzunluğu vs. önem kazanmaktadır. Ne kadar uzun bir harpuşta varsa toplam miktar değişecektir. Mantolama sistemleri, iç ve dış cephe uygulamaları ile birlikte tüm proje ayrıntılarını talep edebilirsiniz. Kalıcı memnuniyetinize önem veriyoruz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Iqos Elektronik Sigara Çeşitleri

Iqos Elektronik Sigara Çeşitleri

Metpor ile Eviniz Korunsun

Metpor ile Eviniz Korunsun

Uygun Fiyata Endüstriyel Mutfak Modelleri

Uygun Fiyata Endüstriyel Mutfak Modelleri

En İyi Kış Lastiği Hangi Markadadır?

En İyi Kış Lastiği Hangi Markadadır?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir