Şömine ile Daha Düşük Enerji Daha Yüksek Isı

Şömine ile Daha Düşük Enerji Daha Yüksek Isı

Ev sıcaklığı yaşanılan her yerde insanların huzur bulması mümkündür. Sobaların tahtını yerle bir eden kombiler, soba sıcaklığına alışmış olan insanlar için mecburi kullanımlardan öteye geçmemektedir. Şömineler bu alanda istenilen sıcaklığı ekonomik fiyat aralıkları ile sunan ileri teknoloji ürünleri olmaktadır. Hem nostaljik, hem de teknolojik özellikler içeren şömineler invicta haznelerle yüksek verimin kapılarını aralamaktadır.

Yeşil alev teknolojisi ile çok az enerji harcayan bu hazneler, çok yüksek verim ortaya çıkarmaktadır. Geciktirmeli yanma sistemleri ile sağladığı ekonominin yanında homojen ısı verimi çok avantajlı ortam ısısı elde edilebilecektir. İnvicta hazneler genellikle yurt dışından ithal olarak gelmekte ve döküm olarak üretilmektedir. Gaz yayımlama alanında zararsız işleyişi ile de pek çok sisteme göre çok daha güvenli olacaktır. Şömineler sıcacık yuvaların kurulması için hayal edilen otantik ısıtma şekilleri olmaktadır. Açık ya da kapalı olarak kullanılabilen seçenekler olduğu gibi hem açık hem de kapalı olarak kullanılabilen triptronik şömine modelleri de bulunmaktadır.

Totem hazneler ise dışı metal yanma alanı tuğla verimli şömine hazneleridir. Kullanıldıkları alanlarda bağımsız olarak kurulabilmekte ve çok şık dekoratif özellikler içerebilmektedir. Dekorasyonda çok önemli bir artı olabilecek totem hazneler, azami olarak odun kapasitesi hesaplandığında 55 cm olabilmektedir. 14-20 kw arasında değişen ısıtma güçleri ile geniş mekânlarda dahi verimli ısı salınımları oluşturacaktır. Bu da her anlamda çok önemli konfor sağlayacak evlerde oluşturduğu otantik ortamlarla da çok şık dekoratif bir tasarım aracı olarakta kullanılabilecektir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Arçelik Ürünlerinde Kampanya

Arçelik Ürünlerinde Kampanya

Elektronik Sigara İqos 3 Duo

Elektronik Sigara İqos 3 Duo

Google Play Uyumlu Mobil Oyun Yaptırma

Google Play Uyumlu Mobil Oyun Yaptırma

Kepenk Sistemleri ve Kepenk ile Güvenliği Sağlama

Kepenk Sistemleri ve Kepenk ile Güvenliği Sağlama

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir