1000X Yükseliş Potansiyeline Sahip Kripto Paralar

1000X Yükseliş Potansiyeline Sahip Kripto Paralar

Kripto para yatırımında, doğru bir proje tercih edildiğinde çok yüksek yatırım geri dönüşü elde etmek imkansız değil. Seneler önce 1 doların altında işlem gören Bitcoin ve Ethereum, yatırımcılarına binlerce kat kazandırmayı başardı. Meme coin’ler içinde yer alan Shiba Inu da aynı şekilde, ilk yatırımcılarına on binlerce kat kazandıran kripto paralardan. İster blokzinciri teknolojisi odaklı, ister meme-espri temalı olsun, doğru kripto para projesine yatırım yapıldığında finansal özgürlüğe kavuşmak mümkün. 1000X yükseliş potansiyeline sahip kripto paralara bakalım.

Bitgesell

Bitgesell, kripto para piyasasının öncüsü Bitcoin’in kod tabanı üzerinde inşa edilmiş bir coin. Bitcoin gibi 21 milyon sınırlı arza sahip olan BGL, 2020 yılında geliştirildi. Bitcoin’in eksik yönlerini tamamlayan bir proje olması ile dikkat çeken Bitgesell’de, yarılanma 4 yılda bir değil, her yıl gerçekleşiyor. Bu da, arzın hızlı bir şekilde sona ermesi için düşünülmüş bir durum. BGL’nin, BTC’ye göre avantaj sağlayan özellikleri içinde blok boyutunun küçük olması da geliyor. Blok boyutu BTC’de 4 MB olurken, BGL’de ise 0.4 MB. Bu da, ağ içindeki işlemlerin çok daha hızlı olmasını sağlayan çok önemli bir konu.

Piyasa değeri 600 bin dolar seviyesinde olan Bitgesell, 1000X yapma potansiyeli olan bir coin. BGL değerinin 1000 katına çıkması durumunda, Bitgesell’in piyasa değeri 600 milyon dolar seviyesine gelebilir. Bitgesell’in değerini hızlı bir şekilde artırması konusunda öne çıkan diğer bir konu da, deflasyonist yapı. İşlem ücretlerinin yüzde 90’ını yakan BGL ekibinin amacı, arzı kısıtlayarak kripto paranın değerini artırmak.

Cardstack

1000 kat yapma şansı olan kripto paralar içinde diğer bir alternatif de Cardstack. Blokzinciri teknolojisine yeni bir soluk getiren önemli bir kripto para olan Cardstack, kısa süre içinde birçok kurumsal ve bireysel yatırımcının ilgisini çekti. Blokzinciri dünyasında, merkeziyetsiz finans ve NFT gibi alanlara odaklanan bir proje olan Cardstack ile, blokzinciri geliştiriciler için yeni bir dünya inşa edildi. Bu kapsamda, Cardstack ile herhangi bir kodlama bilgisi gerekmeden merkeziyetsiz uygulama geliştirmek ve bunu insanlara sunmak mümkün.

ERC20 ağında Solidity gibi dillere hakim olmadan proje geliştirmek mümkün değilken, Cardstack herkes için merkeziyetsiz uygulama geliştirmeyi mümkün kılıyor. Piyasa değeri 5 milyon dolar seviyesinde olan Cardstack’ın 1000X yapması durumunda, değerinin 5 milyar dolar olması gerekiyor. Bu da, kripto para dünyasında gayet normal bir durum olabilir. Borsalarda CARD simgesi ile işlem gören kripto para, birçok yatırımcının radarına girdi.

Diğer GEM coin’ler

Kripto para yatırımında, 5X, 10X yapacak projeler bulmak eski yatırımcılar için zor değil. İyi bir fikir, güçlü bir ekip ve doğru bir yatırım ile kripto paralarda çok ciddi seviyeler görülebiliyor. GEM coin kavramı da tam olarak bunu ifade ediyor. Henüz keşfedilmemiş cevher anlamına gelen GEM’lerde seçim yaparken, her şeyden önce piyasa değerinin çok fazla yüksek olmamasına dikkat edilebilir. Bununla birlikte, güçlü bir fikre sahip olan kripto paralarda yükseliş daha sert olmakta. Pazarlama ve iletişim, Shiba Inu ve Dogecoin gibi projelerde önemini gösteriyor. Bu nedenle GEM’lerde sosyal medya ağı güçlü, topluluğu etkili markalar da tercih edilebilir.

Yüksek bir yatırım geri dönüş oranına sahip olmak için, Cardstack ve Bitgesell dışında, farklı kripto paralar Coin Market Cap ve diğer mecralarda araştırma yapılarak bulunabilir.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki ilgili bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.
http://bitgesell.de/en/
https://bitcointalk.org/index.php
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/bitgesell/

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İstanbul Nakliye Bizden Nakliyat Firması

İstanbul Nakliye Bizden Nakliyat Firması

Değerli Olana Anlam Kazandıran Kuyumcular

Değerli Olana Anlam Kazandıran Kuyumcular

Sevdiklerinize Çiçek Göndererek Mutlu Edin

Sevdiklerinize Çiçek Göndererek Mutlu Edin

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir